Hakkımızda

Resim
 
Hakkımızda
 
SAĞLIK VE HİZMET İÇİN 
 
Şirketimiz 2010 yılı kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. 
Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.
 
Güvene ve A kalite hizmet sunumuna dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmalarında A kalite başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde Sağlık Bakanlığı Tarım ve Köy İşleri Bakanlğı onayında 
A Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, sağlınıza verdiğimiz önemle sektöründe lider çalışmalarımızla sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.
 
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza hijyenik yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 
Saygı ve Bağlılık
 
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.