Fare
İstanbul Fare İlaçlama 

Fareler insan genlerine yakın genlere sahip olduklarından dolayı laboratuar ortamlarında kullanılan canlılardır.

Fareler çok zeki ve omurgaları çok esnek olmasından dolayı yakalanabilmesi zor hayvanlardır.

Fareler için cezbedici pasta diye tabir edilen ilaçlar kurulan istasyon yada mutfak tezgahlarının kısmi el değmeyecek bölegelerine atılan ilaçlardır.

Bu yöntemi uygularken insan kokusunun sinmemesi gereklidir, çıplak elle hem ilaçlara dokunulmamalı hemde kokumuzun sinmemesi sağlanmalıdır.

Fareler insanların yaşam alanlarında olmak su ve yemek ihtiyaçlarını gidermek için gelip gittikleri bir yer olarak görüp sürekli olarak yaşamazlar ama yaşam alanı olarak benimsedikleri yerden onlar ancak uzman kişilerce yapılan çalışmadan sonmra terk edebilirler.

Hiv, tifo, sar,ebola virüslerini tasırlar hem sağlığımızı hemde yaşam alanlarımızda bulunan ev eşyalarımızı kemirerek zarar vermektedirler.

Üremeleri konusunda çok hızlı koloni olusturup grup halinde gezmeleri ile bilinirler.

Gece uyku halinde bize zarar verdiklerini hissetmezsiniz.

Haberlere konu olan kötü örnekleri burdan sizlere paylaşarak sizi tedirgin etmektense doğru bilgileri paylaşmak istedik.

İlaçlama hizmeti A kalite olmalı sizi ve sevdiklerinizi koruma altında tutmalı.

Biz A kalite ilaçlama ve dezenfeksiyon firması olarak her türlü sorununuzda yanınızda olacağız büyüyyen güven ve hizmetlerimizle mutluluk taşıdığımız evlerinzde huzuru hijyeni sağlamak için sürekli kendimizi yenileyen ve ilaçlarımızı avrupadan temin ederek sizleri ve sevdiklerinizi kendi ailesi gibi görerek hizmet veren bir firmayız bizi tercih ederek sorunlarınızdan kurtulacaksınız.
İşimiz sadece ilaçlama değil aynı zamanda psikolojik olarak aklınızda ki sorularada cevap bulmanızı sağlayarak hijyen bir ortama sahip olduğunuzu hissettirmektir.
İlaçlama sonrasında dezenfeksiyon uygulamasıda yaptırlıması ortama extra hijyen sunacaktır. 

A Kalite İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmasını  

Bilgi ve Rezervasyon İçin Arayınız 08508880213  -   05050414002
Resim