Tahta Kurusu

İstanbul Tahta Kurusu İlaclama

Tahta kurusu ilaçlaması özel formüle edilmiş olan ilaçlaların mikron haline geler tüm bölgeye yayılan bir ilaçlama şeklinde yapılması gerekmektedir.

Tahta kurusu bir kaç milim boyundadır.

Hızlı hareket eder.
Uzunca bir zaman beslenmeden hayatta kalabilen ama beslenme sırasındada kendi boyutunun 2 katına kadar kan emebilen bir parazittir.

Emdikten sonra oluşan kızarıklık,kaşıntı mikrop barındıran bu canlı sizin cildinize ve kanınıza karışabilicek mikroplarla sizde ciddi hastalıklara sebeb olacaktır.

Alerjik durumların çocuklarda 9 yaşına kadar olan çocuklarda daha yogun görülmesine sebeb olmaktadır.

Deri hassasiyeti olan kişilerde daha büyük reaksiyon gösterir ve malesef ki kıyafet,yatak,dolaplar,koltuklara yuvalana bilen bu zararlılar tekrar karşınıza çıkmaktadır kurtulmanın tek çaresi ilaçlamadır.

Avrupa markalı ilaçların kullanımı hem yok edici hemde sizi koruyan ilaçlardır.

İlaçlama yöntemide ulv cihazı ile yapılan yönte size en iyi hizmet olacaktır.

Yara olan bölgeyi temiz tutmanız gerekmektedir.Yapılacak ilaçlama hizmeti sizi bu gibi hastalıklardan kurtarıp hemde psikolojik olarak rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Yaşanan haşere sorunu iştahsızlık, uykusuzluk, tedirginlik gibi sorunlarada yol açacağından ortamdan soğuma ve heryerde karşılaşma riskinden dolayı kişilerde kendi evinde bulunan eşyalara karşı korku durumu oluşturmatadır.

İlaçlama hizmeti A kalite olmalı sizi ve sevdiklerinizi koruma altında tutmalı.

Biz A kalite ilaçlama ve dezenfeksiyon firması olarak her türlü sorununuzda yanınızda olacağız büyüyyen güven ve hizmetlerimizle mutluluk taşıdığımız evlerinzde huzuru hijyeni sağlamak için sürekli kendimizi yenileyen ve ilaçlarımızı avrupadan temin ederek sizleri ve sevdiklerinizi kendi ailesi gibi görerek hizmet veren bir firmayız bizi tercih ederek sorunlarınızdan kurtulacaksınız.
İşimiz sadece ilaçlama değil aynı zamanda psikolojik olarak aklınızda ki sorularada cevap bulmanızı sağlayarak hijyen bir ortama sahip olduğunuzu hissettirmektir.
İlaçlama sonrasında dezenfeksiyon uygulamasıda yaptırlıması ortama extra hijyen sunacaktır. 

A Kalite İlaçlama ve Dezenfeksiyon Firmasını  

Bilgi ve Rezervasyon İçin Arayınız 08508880213  -   05050414002


Resim