SIKÇA SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI

1.HANGİ İLAÇLAMA YÖNTEMİNİ UYGULATMAM GEREKİR ?

   İlaçlama yöntemlerinde haşerenin türüne göre değişen uygulama yöntemleri vardır.


Bu yöntemler haşere türüne bağlı olarak değişmektedir.Sizin verdiginiz bilgiler doğrultusunda

haşereye karşı olan en uygun ve kalıcı yöntemi uzman ekbimiz tarafından belirlenip size bildirilir.


Biz A KALİTE İLAÇLAMA OLARAK size en iyi ve garantili hizmeti vermekteyiz.2.İLAÇLAMA ÖNCESİNDE NELER YAPMALIYIZ ?

     İlaçlama firmasıyla görüşüp anlaşma sağladıktan sonra ortamda olan

   + Gıda maddeleri
   
   + Mutfak aletleri 

   + Evcil hayvanlar          

   Ortamdan uzak tutulması gerekir.


3. İLAÇLAMA SONRASINDA NELER YAPMALIYIZ ?

     İlaçlama sonrasında kesinlikle detaylı bir temizliğe gerek yoktur. Hatta 2 - 3 (iki - üç) gün kadar temizlik yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü haşereler evinize giriş - çıkış yolları belirlemiş olup bu güzergahta kalırlar.

    Beslenmek maksatı ile evinize ilaçlamadan sonra girdiklerinde, ilacın etkisi ile 2 günlük süre içinde ortama girmemeleri sağlanır.

Sadece özel durumlar olan ; büyük haşere bağışıklığı problemlerinde uygulanması durumunda sizlere verilecek talimat listesindeki temizlik yöntemleri uygulanır.4.KULLANILAN İLAÇLAR LEKE, İZ VEYA KOKU BIRAKIRMI ?

    İlaçlarımız kesinlikle kokulu değildir. İnsan sağlığına hiç bir zararı olmayan maddelerden formüle edilmiş, leke bırakmayan Dünya markası ürünlerdir.5.BEBEKLER VE ÇOCUKLARA YAN ETKİSİ OLURMU ?

   Ciltleri hassas olduğundan çok düşük bir ihtimal ile 10 yaş altı çocukların/bebeklerin etkilenebilmesinden dolayı sıkça vakit geçirdiği eşya ve oyuncaklarının ilaçlamadan önce hava almayacak şekilde poşetlenmesi veya evden çıkartılması gereke bilir.


6.BAŞKA FİRMA İLAÇLADI AMA SONUÇ AYNI.NEDEN SİZİ TERCİH EDELİM?

 
 
Kullanılan ilaç ve ekipman, uygulama yönteminin yanlış yapılmasından veya yanlış ilaç/ürün kullanımından ötürü bağışık kazanma ihtimalleri söz konusu olabilir.

   Haşereler hızla ürerler ilk gördügünüz anda doğru uzman bir firmanın uyguladığı yöntem ile kurtula bilmeniz kesindir.Ancak yapılan yalnış uygulamalar haşerelerin daha fazla üremesine ve ortamı istila etmesine sebeb olacaktır.

   Yada haşere kaynağı evinizin veya iş yerinizin dışından olma ihtimali söz konusudur.Bu konuda ileri tecrübeye sahip olan firmamız gerekli bilgiyi telefonda veya ilaçlanacak alanda bilgilendirmesini sağlayacaktır.

Tümü