İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ
ULV YÖNTEMİ :

U.L.V ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Gözle görülmeyen mikroorganizmalardan insektisitlere kadar tüm zararlıları yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler 20-50 mikron büyüklüğündedir. Anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür. Kapalı ve açık alanlarda çok kısa süre içerisinde inanılmaz başarı sağlar.

 SC, WP, WG, EW, EC, CS, SE, ME formulasyon yapısında bulunan kalıcı etkili ilaçlarla kapalı yüzey alanlarda 20-40 ml/m2 ; açık yüzey alanlarda 50-200 ml/m2 karışım düşecek şekilde basınçlı sırt pulverizatörleri veya motorlu sırt pulverizatörleri ile ilaçlama yapılır.

• ULV ilaçlama tekniği, dumanlama sistemine göre ilaç partiküllerinin havada çok uzun süre kalabilmesinden dolayı çok daha fazla randıman vermektedir.
• ULV sistemi Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı bir ilaçlama tekniğidir.
• Çok daha az ilaçla daha çok alanın ilaçlanması mümkündür.
• Mazotun yan kanserojen etkisi ortadan kalkmaktadır.
• Mazotun ekonomik külfetini ortadan kaldırmaktadır.
• Dumanlama sisteminde kapatılan kapı ve pencereler, ULV sisteminde farkına bile varılmadan içeri girerek iç mekânlarında sağlıklı bir şekilde ilaçlanması sağlanabilmektedir. 

JEL İLAÇLAMA : 

Jel yemler kokusuz ve temizlik gerektirmez tespit edilmiş böcek yuvalarının içine ve olabildiğince en yakın yerlerine damlacıklar halinde konulurlar.
Böcek yuvalarının bulunması ve hiçbir böcek yuvasının gözden kaçırılmaması, ilaçlamadan maksimum faydayı almak açısından büyük önem taşır.
Bu yüzden ilaçlamanın tecrübeli bir teknisyen tarafından yapılması gerekir.
Gözden kaçırılan her böcek yuvası yüzünden, hamam böceği mevcudiyeti devam edecektir.


jel ilaçlama uygulama yerleri ;

Elektirik Prizleri 

Dolap içleri 

Kapı Pervazları

Banyo Lavabo ve batarya arkaları


Kullanılan ilaçlar kokusuz ve temizlik gerektirmeyen Dünya markası ilaçlardır.


FARE İLAÇLAMA : 

A KALİTE  İLAÇLAMA firması olarak uygulamayı tercih ettiğimiz en etkili yöntem olan

İstasyon Yöntemi

İSTASYON ; 
İstasyon yöntemi ile farelerden kurtulmak çok kolaydır.
Bu yöntemler 
fare ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilen ilaçlama konusunda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanan yöntemlerdir.
İstasyon, fabrika, bahçe, tarla, bodrum gibi büyük mekanlarda ya da farelerin çok fazla olduğu mekanlarda uygulanan içerisinde mum bloklar bulunan bir aparttır. Fare bu ilacı yedikten sonra zehirlenerek ölürler.

Daha önemlisi özel olan Dünya markası ilaçların bir özelliğide zehirlenen ve ölen farelerin koku ve bakteri oluşumunu önelemek için ölen farenin kurumasını sağlar.


DÜNYA MARKASI KOKUSUZ,TEMİZLİK GEREKTİRMEYEN İLAÇLAR.

Tümü